Czyszczenie elewacji / Mycie elewacji

Zanieczyszczenia środowiska wraz z długotrwałym działaniem warunków atmosferycznych (opady atmosferyczne, promienie UV) prowadzą do zmian wyglądu elewacji jak i zewnętrznej destrukcji materiału. Dlatego w swojej ofercie proponujemy państwu czyszczenie / mycie elewacji.


Mycie i czyszczenie elewacji wymaga odpowiedniego doboru właściwej technologii oraz środków aby zapewnić długotrwały efekt.

Każda powierzchnia (w tym elewacje) charakteryzuje się inną strukturą, stanem powierzchni jak również stopniem i typem zanieczyszczenia/zabrudzenia. W zależności od stopnia degradacji oraz rodzaju zabrudzeń, mycie powierzchni elewacji musi być odpowiednio zaplanowane już na etapie doboru środków czyszczących. Pozwala to na zmaksymalizowanie efektów czyszczenia elewacji, przy jednoczesnym, niemalże zerowym (lub najbardziej minimalnym) stopniu zubożenia czyszczonej powierzchni przywracając jej oryginalną strukturę oraz wygląd.

Czyszczenie i mycie elewacji

Specjalizujemy się w myciu ciśnieniowym elewacji z tynków akrylowych, sylikonowych oraz sylikatowych. Za pomocą myjek ciśnieniowy czyścimy również fasady, dachy, ogrodzenia oraz parkingi.

Po wyczyszczeniu możemy wykonać usługę impregnacji podłoża preparatami hydrofobowymi. Są to powłoki zabezpieczające przed wnikaniem wody a jednocześnie chroniąc przed wnikaniem zanieczyszczeń w głąb materiału.

Copyright 2013 © petro-system.pl